Park Asterix

Asterix’e gitmek için luxe ulaşım araçlarından yararlanmak ister misiniz?  Asterix Parkı çok popüler bir yer olduğundan, oraya giden ulaşım taşıtları genellikle çok yoğundur. Asterix’e gitmek için otobüs, tren, veya taksi’mi ? Kalabalık olan tüm bu ulaşım seçeneklerini arayarak vakit kaybetmeyin, yolculuk sürenizi uzatacaktır. İşinizi kolaylaştırmak için sizi neşe ve güler yüzle taşımaktan mutluluk duyacak Profesyonel sürücülerimizden birini rezerve edebilir, unutulmaz bir günün her anının tadını çıkarabilirsiniz.

Gününüzün tadını tam olarak çıkarmak için varış saatinizi ve dönüş saatinizi önceden planlayabilirsiniz.

Size önceden hesaplanmış ve sabitlenmiş bir fiyatla çok kaliteli bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Rezervasyon yapıldıktan sonra, sizin için geçerli olan ve trafik koşullarına göre değişmeyen fiyat ile tüm bilgileri özetleyen bir e-posta alacaksınız.

Asterix için rezervasyonunuzu 7/24 online olarak yapılabilir.

Avantajlı bir fiyatla özel bir sürücü rezervasyonu yapmak ve VTC’nizde yerinizi alarak tatsız sürprizlerle karşılaşmadan optimum konforun keyfini çıkarmak, Disneyland’a güne en iyi şekilde başlamak için ideal çözümdür!

Özel şoförünüz, sizi tam bir güvenlik içinde taşımak için rezervasyonunuzun kararlaştırılan saatinde sizi bekliyor olacak.  Özel şoförünüz, seyahatinizin rahatlatıcı olmasını sağlayacaktır.  Önceliğimiz, servisimizden tamamen memnun kalmanızdır.  Bir wifi bağlantısının yanı sıra içecekler ve çeşitli şarj cihazları ile keyfini çıkarın!

Yolculuğunuzu kolaylaştırmak ve stres yaşamadan Asterix’e ulaşmak için geniş bir araç seçeneğiniz var. Konforunuz ve ailenizin konforu için Mercedes E veya S Class veya 7 kişiye kadar ailenizi ağırlayabilen Mercedes V Class Van ile romantik bir seyahati tercih edin.  Artık tereddüt etmeyin ve Asterix için rezervasyonunuzu yapın !

Parc Asterix nerede?

Resmi olarak 1989’da açılan Parc Asterix, Plailly,  Oise’de (60) bölgesinde yer almaktadır. Paris’in merkezi ile Parc Astérix arasında yaklaşık elli kilometre yol kat ve yaklaşık kırk dakika sürecektir.  Oraya toplu taşıma ile ulaşmak mümkündür, ancak seyahat süresini iki katına çıkarırsınız. Parc Astérix’te gününüzün tadını çıkarmak ve Paris’deki toplu taşıma stresinden kaçınmak için VTC sürücünüzü ayırtmayı unutmayın!

Parc Asterix, California’daki Disneyland’den ilham aldı. Park şimdi Asterix dünyası ve antik mitoloji ile ilgili farklı cazibe merkezlerini bir araya getiren temalı alanlara sahip.  Bu vesileyle, her yıl Parc Astérix’te yeni bir oyun inşa ediliyor.

Asterix parkı hakkında güncel bilgiler, promosyonlar veya rezervasyon oluşturmak için doğrudan resmi web sitesinden mümkündür: www.parcasterix.fr