Paris Vip Transfer Hizmetleri

Paris havalimanı transfer ve değişik bir çok transfer hizmeti sunan ulaşım şirketimiz, siz değerli misafirlerimizi kapıdan kapıya 7/24 en kolay, ekonomik her konuda güvenilir profesyonel takımımız ile sizleri ağırlamaktan büyük memnunniyet duyarız.

Paris’in değişik havalimanlarından (CDG, ORLY), sizleri VİP karşılama ile profesyonel şoförlerimizden biri elinde tabletle isminiz yazılmış bir şekilde sizi karşılamaya hazır beklemektedir. Indiğiniz andan itibaren hiçbir kaygınız olmasın, sizlere özel ayarlanmış VİP servisle modern ve lüks araçlarımızla sizleri ve bagajlarınızı en konforlu ve en rahat şekilde adresinize ulaştııyoruz.

Bizlere özel tasarlanmış bir uygulamayla, uçuşunuzu dakika dakika takip etme imkanınız vardır. Uçuşunuzun rötar İhtimali de vardır, ama bu olasılık hiçbir sorun yaratmaz ona göre organize olup sizleri yine en iyi şekilde bekleriz ve bu olasılığıdüşünerek hiçbir ek ücret talep edilmemektedir. Rezervasyon esnasında müşterilerimize sunduğunuz sabit fiyat garantisini vererek. Müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli ve güvenilir hizmet vermek için daima gelişme peşindeyiz.

Paris’te havalimanı transferleri yanı sıra, konforlu ve lüks araçlarımızla sizlere ulaşımı kolaylaştırmak için bir çok hizmetlersunuyoruz: Paris içi ara transferler, Disneyland Paris, Fuar alanları, iş toplantıları, Seminerler, Paris turları.

Parisdrivip.com Havalimani transfer hizmeti, kalitenin ve konforun adresi.