Paris Drivip olarak Paris havalimanı transfer hizmeti veren firmamız, ulaşım sektöründe ihtiyaç duyulan tüm gereksinimleri en iyi bir şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Öncelik olarak müşterilerimizin güvenli, konforlu ve hijyenik koşullarda ulaşım yapabilmelerini amaçlamaktayız. Bu amacımız doğrultusunda araçlarımız için gerekli olan temel yatırımları yapmaktayız. Bu doğrultuda Paris havalimanı transfer firması olarak her sezon yeni model araçlarımız ile müşterilerimize transfer hizmeti vermekteyiz.

 

Firmamız sektörde edinmiş olduğu deneyim ile farklı müşteri profilleri için ulaşım taleplerini en iyi bir şekilde karşılamaktadır. Bu doğrultuda hem bireysel hem de kurumsal müşterileri için ihtiyaç duyulan kriterleri karşılamaktadır. Paris transfer şirketi olarak, deneyimli personellerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Paris havaalanı transfer hizmetlerimizde Paris ve çevresini en iyi bilen, yabancı dil bilgisine sahip, müşterilerimize her zaman bilgi vermeye hazır, güler yüzlü, pozitif personellerimiz ile hizmet veriyoruz.

 

Paris transfer şirketleri arasında firmamız hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz için en uygun fiyat teklifini sunmaktadır. Paris Drivip; Paris Charles de Gaulle Havalimanı (CDG), Paris Orly Havalimanı (ORY) ve Beauvais-Tille Havalimanı (BVA) lokasyonlarından alarak Paris ve çevresindeki tüm bölgelere sizleri ekonomik, güvenli, hijyenik ve rahat bir şekilde ulaştırmaya hazırdır.