Paris Havalimanı Disneyland Transfer

Disneyland Transfer hizmetlerimiz kapsamında Disneyland’a gitmek için luxe ulaşım araçlarından yararlanmak ister misiniz?  Disneyland çok popüler bir yer olduğundan, oraya giden ulaşım genellikle çok yoğundur.  Disneyland’e gitmek için otobüs, tren, veya taksi ? Kalabalık olan tüm bu ulaşım seçeneklerini arayarak vakit kaybetmeyin, yolculuk sürenizi uzatacaktır.  İşinizi kolaylaştırmak için sizi neşe ve güler yüzle taşımaktan mutluluk duyacak Profesyonel sürücülerimizden birini rezerve edebilir, unutulmaz bir günün her anının tadını çıkarabilirsiniz.

Gününüzün tadını tam olarak çıkarmak için varış saatinizi ve dönüş saatinizi önceden planlayabilirsiniz.

Size önceden hesaplanmış ve sabitlenmiş adil bir fiyatla çok kaliteli bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Rezervasyon yapıldıktan sonra, sizin için geçerli olan ve trafik koşullarına göre değişmeyen fiyat ile tüm bilgileri özetleyen bir e-posta alacaksınız.

Disneyland için rezervasyonunuzu 7/24 online olarak yapılabilir.

Avantajlı bir fiyatla özel bir sürücü rezervasyonu yapmak ve VTC’nizde yerinizi alarak tatsız sürprizlerle karşılaşmadan optimum konforun keyfini çıkarmak, Disneyland’a güne en iyi şekilde başlamak için ideal çözümdür!

VTC sürücünüz, sizi tam bir güvenlik içinde taşımak için rezervasyonunuzun kararlaştırılan saatinde sizi bekliyor olacak.  Özel şoförünüz, seyahatinizin rahatlatıcı olmasını sağlayacaktır.  Önceliğimiz, servisimizden tamamen memnun kalmanızdır.  Bir wifi bağlantısının yanı sıra içecekler, çeşitli şarj cihazları, keyfini çıkarın!

Yolculuğunuzu kolaylaştırmak ve stres yaşamadan Disneyland’a ulaşmak için geniş bir araç seçeneğiniz var. Konforunuz ve ailenizin konforu için Mercedes E veya S Class veya 7 kişiye kadar ailenizi ağırlayabilen Mercedes V Class Van ile romantik bir seyahati tercih edin.  Artık tereddüt etmeyin ve Disneyland için rezervasyonunuzu yapın !

Disneyland Parkı nerede?

Resmi olarak 1992’de açılan Disneyland, Val d’Europe, Marne-la-Vallée,  Seine-et-Marnes’da (77) yer almaktadır.  Paris’ten arabayla yaklaşık kırk kilometre kırk dakika sürecek. Oraya toplu taşıma ile ulaşmak mümkündür, ancak seyahat süresini iki katına çıkarırsınız.  Bu nedenle, Disneyland’a geçirdiğiniz günün tadını çıkarmak ve Paris bölgesindeki toplu taşıma stresinden kaçınmak için Şoförünüzü ayırtmayı unutmayın!

Disneyland’un tamamı, Disney grubunun bir yan kuruluşu olan Walt Disney Imagineering tarafından tasarlandı ve inşa edildi.  Parkın simgesi şüphesiz Uyuyan Güzel’in kalesidir.  Etrafta dolaşabilir ve çeşitli cazibe merkezlerinin ve Disneyland’in tüm büyülü dünyasının tadını çıkarabilirsiniz.  Bu sembolik park, daha doğrusu Disneyland Paris, Disneyland parkı ve Walt Disney Studios parkından oluştuğu için bu parklar, gençleri ve yaşlıları şaşırtmaktan asla vazgeçmiyor.  Gününüzün sonunda, büyülü bir günün son anlarının tadını çıkarmaya yetecek kadar rahat ve dinlendirici bir dönüş yolculuğu için özel şoförünüzle buluşun !

Disneyland Paris hakkında güncel bilgiler, promosyonlar veya rezervasyon oluşturmak için doğrudan resmi web sitesinden mümkündür: www.disneylandparis.com