• ₺ TRY
  • $ USD
  • € EUR

Whatsapp Rezervasyon x 7/24 Whatsapp ile Rezervasyon Yapabilirsiniz

TIKLA

Paris Şoförlü Araç Kiralama

 

Havaalanı transfer hizmeti ile Paris’te sizlere ulaşımı kolaylaştırıyoruz. Lüks araç filomuzla, ister iş seyahati olsun, ailenizle tatil amaçlı veya romantik bir organizasyon olabilir, sizleri Paris Charles De Gaulle ve Paris Orly havaalanlarında bekleyen personelimiz VİP bir şekilde karşılayıp adresinize en kolay ve en güvenilir şekilde ulaştıracaktır.

Paris’te şöförlü araç kiralama hizmeti ile (araç tahsisi), ister saatlik, ister günlük, konforlu ve lüks araçlarımızı tahsis edebilirsiniz. Yoğun ve yorucu geçen iş seyahatlerinizde yanınızdayız, profesyonel sürücülerimiz sizi toplantı çıkışı, fuar, veya seminer çıkışı profesyonel bir şekilde bekliyor olacak.

Araç tahsis etme hizmeti ile günün her saatinde gündüz veya gece ulaşmak istediğiniz adrese en rahat şekilde ve dinlenerek ulaştııyoruz. Ailenizle ve çocuklarınızla taksi ve otobüs sıralarında beklemeye sizleri her türlü çözümü sunmak için buradayız, ister AVM’ler gezmesi, ister eğlence parkları (Disneyland, Asterix), veya ailece güzel bir Paris turu

Paris’e romantik bir tatil geçirmek dilerseniz, lüks araçlarımızdan birini tahsis ederek, bu güzel şehrin gecesi bir ayrı güzel gündüzü bir ayrı güzel, yüzünü sizlere en güzel şekilde sunarız. Dilerseniz paris’te geçirdiğiniz seyahatinizi daha eğlenceli geçmesi için fotoğrafçı çiçek romantik hediye isteğinize bağlı her türlü organizasyonu ayarlarız. 

Siz değerli müşterilerimize hazırladığımız ve önerebileceğimiz adres listesi mevcuttur: Restorant, Otel, Club.

Yılın her gününde aynı tempoda hizmet vermekteyiz. Yazın sıcağında, kışın soğunda, her türlü koşullarda kalitemizden düşmeyip, her zaman en iyisini yapmak için hizmetinizdeyiz.

 

Parisdrivip.com Havalimanı transfer hizmeti, kalitenin ve konforun adresi